Enrakipsiz Fiyatlar, Ürünler ve Hizmetlerimizde 21. YIL

9/9

Belkin Iphone 13 / 13 Pro Uyumlu Screen Force Ultra Glass Ekran Koruyucu

OVA078ZZ
Detaylı Resim
9 adet
377.60 TL
10 gün
+
Kargo
Ödeme Seçenekleri
Avantajlarımız!

36 Ay'a Kadar Garanti 36 Ay'a kadar Endüstriyel ürün garantileri ile İthalatçı ve Distribütör Garantili Ürünler

E-Mail Bilgilendirme Siparişinizden Teslimata kadar tüm süreçte bilgilendirme mailleri.

14 (on dört) takvim günü içinde nedenini tanımlamaksızın satın alınan herhangi bir ürünü iade etme Siparişinizin Orijinal Ambalajında ve Açılmamış Olduğuna Emin Olarak Taşıma Esnasında Hasar Görmeyecek Şekilde Paketleyin. Set olarak satın alınan ürünler set halinde iade edilmelidir.

Çeşitli Ödeme SistemleriSiparişleri uygun yollarla ödeyin: sipariş anında kuryeye nakit, banka havalesi veya kredi kartı, PayPal, Payoneer.

Fiyatlarımız Rakipsizdir.Fiyatlarımız, her gün yüzlerce müşteri kontrol ediyor. Hepsiburada, N11, Amazon mağazalarımızdaki müşterilerimize Komisyondan arındırılmış Fiyatlar veriyoruz!!

 Belkin iPhone 13/13 Pro SF UltraGlass - OVA078ZZ

iPhone için üretilmiş bu çift iyon değişimli cam ekran koruyucu, üstün dayanıklılık ve dayanıklılık sağlar. ,

Cam, dokunmatik ekran tepkisinden veya netliğinden ödün vermeden ürünü mikrobiyal büyümeden korumak için bir antimikrobiyal madde içerir.

Üstün Ekran Koruması

Alman mühendisliği teknolojisine sahip UltraGlass, iPhone için yeni nesil ekran koruması sağlar. UltraGlass, ultra darbe koruması için çift iyon değişimi ile kimyasal olarak güçlendirilerek, düşme ve darbelerden kaynaklanan hasarı en aza indirir. Cam, dokunmatik ekran tepkisinden veya netliğinden ödün vermeden ürünü mikrobiyal büyümeden korumak için bir antimikrobiyal madde içerir.

Temperli Camdan 2 Kat Daha Güçlü

UltraGlass, türünün ilk örneği bir camdır ve benzersiz ekran koruması sağlayan Temperli Camdan* 2 kat daha güçlüdür. Bu çift iyon değişimli güçlendirilmiş cam, çarpma ve düşmelerden kaynaklanan hasarı en aza indirmek için birinci sınıf koruma sağlar ve doğal bir ekran deneyimi sunmak için hassasiyet için tasarlanmıştır. Ekran koruyucunun ultra sağlam üst katmanı, mevcut en yüksek düzeyde çizilmeye karşı koruma sağlamak için test edilmiştir ve ekranınızı anahtarlardan, bozuk paralardan ve diğer her şeyden korur.

İç Huzurunuzu Koruyun

Gittiğimiz her yerde telefonlarımız parmaklarımızdan, ceplerimizden, cüzdanlarımızdan veya araba koltuklarımızdan mikrop toplar. Cam, ürünü renk bozulmasına ve bozulmaya neden olan mikrobiyal büyümeden korumak için bir antimikrobiyal madde içerir.

Üstün Koruma için Ultra Dayanıklı

Anahtarlar ve madeni paralar gibi sert metal nesnelerle temasa karşı test edilmiş ve düşme ve darbelerden kaynaklanan hasarı en aza indirgemek için UltraGlass, günlük saldırılara karşı üstün direnç sağlar. 9H† kalem sertlik derecesine sahip olduğu testlerde kanıtlanmıştır, mevcut en yüksek çizilmeye karşı koruma seviyesidir.

Alman mühendisliği

UltraGlass, o kadar ince bir şekilde hassas bir şekilde kesilir ki, basınca karşı oldukça hassas hale gelir. Bu, akıllı cam bileşimiyle birleştiğinde, kusursuz bir dokunmatik ekran deneyimi için her dokunuş ve hareketin alttaki ekrana doğru bir şekilde aktarılmasını sağlar. Dahası, kiri ve lekeleri iten parmak izi önleyici kaplama ile tasarlanmıştır ve size akış veya okuma için bozulmamış bir ekran bırakır.

Bir Bakışta

 • Üstün kimyasal mühendislik ürünü Alman camı 
 • Düşme Koruması için 2 Kat Daha Güçlü 
 • Gelişmiş dayanıklılık için artırılmış kenar gücü 
 • Geliştirilmiş esneklik 
 • Aşınma ve yırtılmaya karşı %50 daha dayanıklı 
 • Cam, ekran koruyucuyu mikrobiyal büyümeden korumak için bir antimikrobiyal madde içerir.
 • Basit, hassas, kabarcıksız uygulama için Kolay Hizalama tepsisi  
 • Sınırlı Ömür Boyu Garanti (Amerika ve Avrupa). 2 Yıllık Sınırlı Garanti (dünyanın geri kalanı) 

Paket İçeriği:

 • SCREENFORCE™ UltraGlass İşlemli Ekran Koruyucu
 • Kolay Hizalama Tepsisi  
 • temizlik bezi  
 • Toz giderme çıkartması

Marka:
Belkin