Enrakipsiz Fiyatlar, Ürünler ve Hizmetlerimizde 21. YIL

9/9

BELKIN Rockstar Lightning Kablolu Kulaklık Siyah iPhone XR / XS / iPad

G3H0001BTBLK_3
Detaylı Resim
26 adet
207.81 TL
10 gün
+
Kargo
Ödeme Seçenekleri
Avantajlarımız!

36 Ay'a Kadar Garanti 36 Ay'a kadar Endüstriyel ürün garantileri ile İthalatçı ve Distribütör Garantili Ürünler

E-Mail Bilgilendirme Siparişinizden Teslimata kadar tüm süreçte bilgilendirme mailleri.

14 (on dört) takvim günü içinde nedenini tanımlamaksızın satın alınan herhangi bir ürünü iade etme Siparişinizin Orijinal Ambalajında ve Açılmamış Olduğuna Emin Olarak Taşıma Esnasında Hasar Görmeyecek Şekilde Paketleyin. Set olarak satın alınan ürünler set halinde iade edilmelidir.

Çeşitli Ödeme SistemleriSiparişleri uygun yollarla ödeyin: sipariş anında kuryeye nakit, banka havalesi veya kredi kartı, PayPal, Payoneer.

Fiyatlarımız Rakipsizdir.Fiyatlarımız, her gün yüzlerce müşteri kontrol ediyor. Hepsiburada, N11, Amazon mağazalarımızdaki müşterilerimize Komisyondan arındırılmış Fiyatlar veriyoruz!!

TERE VE SULMAYA DAYANIKLI

Nerede müzik dinlerseniz dinleyin, SOUNDFORM kulaklığınız sizinle birlikte gidecek şekilde tasarlanmıştır. Bu yüzden onları ter ve sıçramaya karşı dayanıklı hale getirdik - bu da onları her türlü hava koşulunda kullanımın yanı sıra fitness veya spor seansları için ideal hale getiriyor.Yüksek kaliteli ses, üstün rahatlık ve uyum ve olağanüstü dayanıklılıkla, Lightning Konnektörlü SOUNDFORM Kulaklıklar, sizin ve iPhone'unuzun beklediği kulaklıklardır. 

Suya dayanıklılık ve gürültü yalıtımı gibi özelliklerle dolu olan bu kompakt kulaklıklar, dikkatiniz dağılmadan üstün ses sunar - böylece kendinizi müzikte kaybedebilir, sesli bir kitapla farklı bir dünyaya gidebilir veya her hikayenin iniş ve çıkışlarını deneyimleyebilirsiniz.


BELKIN FARKI

  • 35 yılı aşkın süredir yenilik ve teknolojide öncü
  • Yenilikçi tasarım, üstün ses ve gürültü yalıtımı için kulağınıza mükemmel bir şekilde oturur
  • Kapsamlı test prosedürleri kalite ve dayanıklılığı garanti eder
  • Daha fazla gönül rahatlığı için MFi onaylıMÜKEMMEL BİR SES İÇİN MÜKEMMEL UYUM

Mükemmel uyan kulaklıklar çok daha üstün bir ses yaratır. SOUNDFORM kulaklıklar, kulağınıza göre uyarlanabilen kulak uçlarını, sesi aktif olarak kulak zarınıza yönlendiren bir tasarımla birleştirir. Sonuç, mükemmel gürültü yalıtımıdır, bu nedenle müziği sanatçının istediği gibi deneyimlediğinizden emin olabilirsiniz. Orijinal kayıttaki her davul ritmi, her söz, her enstrüman ve her nefes, kulağınız için net bir şekilde kopyalanır. Bu kusursuz oynatma ile kaybolabilecek tek şey sensin.


SOUNDFORM kulaklıklarla sağlanan farklı boyutlu üç kulak ucuyla, daha rahat bir dinleme deneyimi için doğru uyumu bulmak kolaydır. Kulak uçlarını tutarak, açılı sürücüler kulağınızın yorulmasını azaltır, böylece tüm gün konforun keyfini çıkarabilir ve sevdiğiniz müziği istediğiniz kadar dinleyebilirsiniz.


Marka:
Belkin
Benzer Ürünler