Enrakipsiz Fiyatlar, Ürünler ve Hizmetlerimizde 21. YIL

9/9

Belkin ScreenForce iPhone 13 / 13 Pro Max Temperli Ekran Korucu

OVA070ZZ
Detaylı Resim
9 adet
299.00 TL
10 gün
+
Kargo
Ödeme Seçenekleri
Avantajlarımız!

36 Ay'a Kadar Garanti 36 Ay'a kadar Endüstriyel ürün garantileri ile İthalatçı ve Distribütör Garantili Ürünler

E-Mail Bilgilendirme Siparişinizden Teslimata kadar tüm süreçte bilgilendirme mailleri.

14 (on dört) takvim günü içinde nedenini tanımlamaksızın satın alınan herhangi bir ürünü iade etme Siparişinizin Orijinal Ambalajında ve Açılmamış Olduğuna Emin Olarak Taşıma Esnasında Hasar Görmeyecek Şekilde Paketleyin. Set olarak satın alınan ürünler set halinde iade edilmelidir.

Çeşitli Ödeme SistemleriSiparişleri uygun yollarla ödeyin: sipariş anında kuryeye nakit, banka havalesi veya kredi kartı, PayPal, Payoneer.

Fiyatlarımız Rakipsizdir.Fiyatlarımız, her gün yüzlerce müşteri kontrol ediyor. Hepsiburada, N11, Amazon mağazalarımızdaki müşterilerimize Komisyondan arındırılmış Fiyatlar veriyoruz!!

Belkin iPhone 13ProMax Temperli Ekran Koruyucu  - OVA070ZZ

TemperedGlass Treated Screen Protector for iPhone 13 / iPhone 13 Pro


iPhone için üretilmiş bu temperli cam ekran koruyucu, darbelere, çizilmelere ve lekelere karşı gelişmiş koruma sağlar. 

Cam, dokunmatik ekran tepkisinden veya netliğinden ödün vermeden ürünü mikrobiyal büyümeden korumak için bir antimikrobiyal madde içerir.

Güçlendirilmiş Cam

TemperedGlass İşlemli Ekran Koruyucu, darbe, çizik ve lekelerden kaynaklanan hasarı en aza indirir. Yeni, antimikrobiyal kaplama, dokunmatik ekran tepkisinden veya netliğinden ödün vermeden ürünü mikrobiyal büyümeden korur. Birinci sınıf Japon camı kullanılarak üretilen bu ekran, ekranın pürüzsüz kaymasını ve hissini korur ve iPhone'unuzdan beklediğiniz parlaklık, keskinlik ve netliği sağlamak için kapsamlı bir şekilde test edilmiştir. Kolay Hizalama tepsisi, maksimum koruma sağlamak için basit ve hassas uygulama sağlar.

Çizilmelere ve Darbelere Karşı Gelişmiş Savunma 

TemperedGlass ekran korumamız, çok seviyeli koruma sağlar ve ara sıra düşme ve darbelerin neden olduğu derin seviyedeki hasarı en aza indirmek için kapsamlı bir şekilde test edilmiştir. Ayrıca, ekranınızı anahtarlar ve madeni paralar gibi sert, metal nesnelerle temastan kaynaklanan çizilmelere ve çizilmelere karşı korumak için sıkı testlere tabi tutuyoruz. 9H** sertlik derecesine sahip olduğu testlerde kanıtlanmıştır, mevcut en yüksek çizilmeye karşı koruma seviyesidir.

Görünür Netlik

Ekran koruyucularımızı en yüksek optometrik standartlarda test ediyoruz. Telefonunuzun ekranından beklediğiniz parlaklığı, keskinliği ve ayrıntıyı sunmak için yüksek kaliteli, dayanıklı Japon camından tasarlanmış ve üretilmiştir. Sonuç, cihazın kendisi ile aynı görsel deneyimi sağlayan kristal berraklığında koruyucu bir katmandır.

Doğal Ekranınız Gibi Hissediyor

Cam bileşimi, parmağınızın tıpkı cihazınızın ekranında olduğu gibi ekran koruyucunun üzerinde sorunsuzca kayması anlamına gelir. Süper ince 0,33 mm cam, dokunuşunuza doğru yanıt vermek için dokunmatik ekran hassasiyetini korur. Dahası, ekranın temiz kalmasına ve net görünmesine yardımcı olmak için parmak izi ve yağa dayanıklı olarak tasarlanmıştır. 

Bir Bakışta

  • Üstün kimyasal mühendislik ürünü Japon temperli cam 
  • Gelişmiş darbe koruması 
  • Cam, ekran koruyucuyu mikrobiyal büyümeden korumak için bir antimikrobiyal madde içerir.
  • Basit, hassas, kabarcıksız uygulama için Kolay Hizalama tepsisi 
  • Sınırlı Ömür Boyu Garanti (Amerika ve Avrupa). 2 Yıllık Sınırlı Garanti (dünyanın geri kalanı)  

Paket İçeriği:

  • SCREENFORCE™ TemperedGlass İşlemli Ekran Koruyucu
  • Kolay Hizalama tepsisi 
  • temizlik bezi 
  • Toz giderme çıkartması 

Marka:
Belkin