Belkin Elite Protective Kılıf iPhone X için (Siyah)

Yeni, 745883754533, silikon, Siyah
Liste fiyatı: 90.00 TL
32.26 TL
Kazancınız: 57.74 TL (64%) Kazancınız 64%
10 gün
HBV00000AZYOR_2
52 adet
+

KESİN STOK, AYNI GÜN KARGO, 75TL ÜZERİ KARGO BİZDEN!!!

  • Pinterest

PREMIUM KORUMA

İPhone X'inizin yenilikçi tasarımını kutlayan üstün koruma. Dayanıklı SheerForce Elite Koruyucu Kılıfın kavraması kolaydır ve 4 metreye kadar düşme performansını artırır. UV ışınlarına dayanıklı bir malzemeden üretilen kasanız, güneşe maruz kaldığında bile netliğini korur.

GÜÇ VE DAYANIKLILIK

Polikarbonat yapı, aynı anda güç ve şok emilimi sağlamak için plastik ve kauçuğun özelliklerini birleştirir.

 

 

GELİŞTİRİLMİŞ DAMLA PERFORMANSI

Olguları kasa boyunca başarılı bir şekilde dağıtmak ve içindeki telefonu korumak için tasarlanmıştır. Eşsiz bir moleküler yapı, 4 feet'e kadar gelişmiş düşme performansı sağlar.

 

TEMİZ, MODERN TARZ

Kasanın malzemesi netlik için tasarlanmıştır ve UV ışınlarına dayanıklıdır, bu nedenle güneş ışığına maruz kaldığında bile renksizleşmez. Su geçirmez arka kısım, iPhone X'inizin zarif tasarımını gösterirken, renkle uyumlu renklerle uyumlu taraflar telefonunuzun bitişini kutlar. Belkin, iPhone X'inizi tamamlayan kablolar, şarj cihazları ve güç bankaları dahil olmak üzere eksiksiz bir renk eşleme aksesuarları koleksiyonu sunar.

 

HER ŞEYE HAZIR

Bu kılıflar, iPhone X'iniz için gelişmiş koruma sağlayarak damlalara ve aşındırıcı bileşenlere dayanacak şekilde titizlikle test edilmiştir. Telefonunuzun kullanım ömrü boyunca aşırı sıcaklıklara, yüksek neme, UV ışınlarına, çözücülere ve ağır kullanıma maruz kaldıklarında netliğini ve özel uyumlarını korurlar.

TAM ERİŞİM

Erişim noktaları, telefonunuzun özelliklerine tam erişim sağlayan bağlantı noktaları ve hoparlörler etrafında tasarlanmıştır. Düğmeler güvenli bir şekilde kapatılırken “itme + tıklama” dokunma hissini korur. Sesi ayarlayın, kulaklıkları takın, şarj kablolarını bağlayın ve iPhone X'inizi kasayı çıkarmadan sabitleyin.

 

Marka:
Belkin
Durum:
  • Yeni
gtin:
745883754533
Materyal:
  • silikon
Renk:
  • Siyah
Ürün anlatıldığı gibi paketlemesine çok özenmişler
Ürün anlatıldığı gibiydi. Oldukça hızlı elime ulaştı
Hızlı karolama, Sıfır ambalajında orjinal ürün. Teşekkürler.
Görüşünü yaz