Denge Canavarları, Özel Okullar ve Aile için, Zeka Geliştirici, Tablet Uyumlu, Ekip Oyunu

Kazancınız
3%
Detaylı Resim
2 adet
599.00 TL
578.55 TL
Kazancınız: 20.45 TL (3%)
30 gün
+

Özel Okullar ve Tüm Aile için 

Dikkat dağınıklığı ve motor geliştirme

2018 Yılı NAPPA Ödüllü

Zeka Geliştirici, Tablet Uyumlu, Ekip Oyunu

Apple ve Android Tüm Cihazlara Uyumlu

 

 

Kargo
Ödeme Seçenekleri
Avantajlarımız!

36 Ay'a Kadar Garanti 36 Ay'a kadar Endüstriyel ürün garantileri ile İthalatçı ve Distribütör Garantili Ürünler

E-Mail Bilgilendirme Siparişinizden Teslimata kadar tüm süreçte bilgilendirme mailleri.

14 (on dört) takvim günü içinde nedenini tanımlamaksızın satın alınan herhangi bir ürünü iade etme Siparişinizin Orijinal Ambalajında ve Açılmamış Olduğuna Emin Olarak Taşıma Esnasında Hasar Görmeyecek Şekilde Paketleyin. Set olarak satın alınan ürünler set halinde iade edilmelidir.

Çeşitli Ödeme SistemleriSiparişleri uygun yollarla ödeyin: sipariş anında kuryeye nakit, banka havalesi veya kredi kartı, PayPal, Payoneer.

Fiyatlarımız Rakipsizdir.Fiyatlarımız, her gün yüzlerce müşteri kontrol ediyor. Hepsiburada, N11, Amazon mağazalarımızdaki müşterilerimize Komisyondan arındırılmış Fiyatlar veriyoruz!!

 Sensible Object Beast of Balance

Çocuklarınıza Tablet ile  ailecek oynamak için bir oyun arıyorsanız ve klasik karton oyunlarından sıkıldaysanız size güzel bir haberimiz var. 

Artırılmış Gerçeklik destekli bir boardgame’e ne dersiniz? Sensible Object tarafından oluşturulan Beast of Balance size diğer oyunları oynamaktan vazgeçirecektir.  

Uygulama 9 dilde mevcut.

Apple satış mağazalarında satılan Beast of Balance, ölü ya da canlı olmasına bağlı farklı özelliklere sahip, yeni bir canavar olan The Ghost Grab’ı içeriyor.

Uygulama Apple TV için App Store’da dokuz farklı dilde sunulacak. Kullanıcılar Siri’yi kullanarak da bu deneyimi yaşayabilecekler.

App-enabled table top game connects digital gaming to real-world play   Multi-award winning game of skill, strategy and creation  Challenging gameplay with physical beautifully designed artefacts, blended with conjuring beautiful digital worlds  Encourages dexterity, cooperation and innovation  Over 100 fabulous beasts to discover  The base / plinth is a special sensing platform connecting all the pieces to the app via Bluetooth connection  Each object (x24) is RFID tagged to communicate with the base and app  Infinite variety playing out on screen and tabletop  Fun family game for 1-5 players  Suitable for age 7 and up  Compatible iOS (6.0 or above) or Android (4.3 or above) device and the free Beasts of Balance app are required to play  Requires x3 AA batteries (not included)

 

Marka:
Sensible
Aile için eğlenceli harika bir interaktif oyun.
Parlak zeka oyunu!

Kayınvalidem bu oyunu 6,5 yaşında oğlumuz için satın aldı ama saatlerce oynayan bizdik. Bu oyun bir uygulama yoluyla bir tablete veya telefona (ayrıca Iphone X'e güncellenmiştir) bağlanır.

Bütün fikir, farklı hayvanları istiflemek ve öğeleri birleştirmek ve hayvanların gelişmesine yardımcı olmak

Özetle büyük takım çabası ve çok eğlenceli - oynamadan önce ikna olmadım ama dürüstçe bir süre sonra daha iyi yürütülen oyunlardan biri olduğunu söyleyebilirim
Bu oyunu küçük adamımla saatlerce oynayabilirdim ve oynuyorum. Ayrıca yaşları 7-17 arasında değişen kuzenlerim var ve hepsi bunu seviyor. Fiyat etiketinin sizi korkutmasına izin vermeyin ... yatırım yapmaya değer!
Bu oyun o kadar iyi ki, daha iyi bilinmediğine inanamıyorum. Sadece yüksek fiyatın insanları ertelediğini düşünebilirim.

Biz oyunu on iki yaşında bir çocukla oynamak için satın aldık. Bu harika bir oyun çünkü tek başına ya da grup halinde ya da 2-3 oyunculu rekabetçi bir oyun olarak oynanabilir. Ayrıca çok fazla kurulum veya oynamak için büyük bir alan gerektirmez. Ailecek oynamak için sık sık kendimizi masada buluyoruz..

Plastik hayvanları küçük bir kaide üzerinde tek tek tarayıp istifleyin ve uygulamada görünürler. Koyduğunuz her hayvan için puan kazanırsınız, ancak onları ihmal ederseniz küçük olanları soyu tükenebilir. Çeşitli eserler var - temel olarak hayvanlarınızı artıracak veya yenilerini yaratacak plastik jetonlar. Yüksek bir puan almak ya da app farklı hayvanlar toplamak için oynayabilirsiniz. Oyun kule düştüğünde sona erer, bu yüzden biraz el becerisi de alır!

Deneyiminiz arttıkça, puanlarınızı artırmak için eserleri stratejik olarak nasıl kullanacağınızı öğrenirsiniz. Birbirine karşı oynayabileceğiniz bir savaş modu da var, bu da başka bir zorluk seviyesi ekliyor.

Genel olarak bu gençler için mükemmel ama yetişkinler için harika güzel tasarlanmış ve çok benzersiz bir oyundur. Savaş modunu ve ekstra canavarları geliştirmek için kartlar da dahil olmak üzere daha da genişletmek istiyorsanız eklentiler var. Oyunu sevdiğimiz ve çok oynadığımız için arkadaşlarımıza da aldık!

Uygulamanın sevmediğim tek şey, aynı anda sadece bir cihazı bağlamak için kullanılabilir, bu nedenle birkaç kişiyle bir telefonda oynuyorsanız, hepinizin küçük bir ekran etrafında kalabalık olması gerekir. Yalnızca bir “görüntüleme modu” ile daha fazla cihaza bağlanabilmeniz daha iyi olurdu.
Görüşünü yaz