İade ve Değişim Politikası

1 Siparişinizin Orijinal Ambalajında ve Açılmamış Olduğuna Emin Olarak Taşıma Esnasında Hasar Görmeyecek Şekilde Paketleyin. Set olarak satın alınan ürünler set halinde iade edilmelidir.
2 Siparişe ekli iade talebi formunu doldurun.
3 Satış kontrolünün bir kopyasını ekleyin, geri ödeme yöntemini belirtin (posta havalesi veya banka hesabına havale).
4 Parseli şu adrese gönderin: ALICI: GAP BİLİŞİM HİZMETLERİ - SERDAR ERDEKLİ
Dizdariye Mh. Ihlamurçiçeği Sok. No.10/2 BÇekmece-İstanbul
5 Parseli gönderdikten sonra, lütfen bize admin@gapbilisim.net adresine bir e-posta göndererek bize bildirin.

İade veya Değişim için Ürünlerin Uygunluğu

 
Müşteriler, bu öğeleri Satıcı veya Satıcı temsilcilerinden aldıkları andan itibaren 14 (on dört) takvim günü içinde nedenini tanımlamaksızın satın alınan herhangi bir ürünü iade etme hakkına sahiptir. Tüketici özellikleri, fabrika etiketleri ve tekrar satışa hazır durum korunursa! ürünler iade edilebilir. Aksi takdirde Ürün orjinal Paketi açılmış, Kullanılmış, tekrar paketlenmiş ürünler İADE Edilemez!!!

Maddeleri iade etmek için Müşteriler, satın alma kanıtının kopyasını göndermeli ve iade isteği formunu doldurmalıdır.
 
 
 
Keşfedilen kusurları olan Ürünlerin iadesi ve alışverişi ile ilgili kurallar:

Müşteriler, keşfedilen kusurları Satıcı'ya bildirme hakkına sahiptir ve Satıcının veya Satıcının temsilcilerinden Öğeleri aldıktan sonraki 30 (otuz) takvim günü içinde düzeltmeleri talep eder. Tek istisna, Ürünlerin Müşteri tarafından uygunsuz şekilde ele alınmasından kaynaklanan kusurlardır.

Müşteriler, Eşyaları almayı reddetme ve para iadesi talep etme hakkına sahiptir. Bu durumda, Ürünlerin Satıcıya iade edilmesi gerekir ve bunların tüketici mülkleri, fabrika etiketleri ve satışa hazır olma koşulları korunur.

Öğeleri iade etmek için satın alma belgesinin bir kopyasını göndermeli ve iade talep formunu doldurmalısınız.
 
 
İade ve geri ödeme politikamız yukarıda açıklanmıştır. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre, mağazaların yasal olarak geri ödeme politikalarını göndermeleri gerekmektedir. Bir mağazanın herhangi bir iade politikası yayınlamaması durumunda, yasa mağazanın satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde iadeleri kabul etmesini gerektirir. 01.01.2021