Enrakipsiz Fiyatlar, Ürünler ve Hizmetlerimizde 21. YIL

9/9

Intenso 2,5' Taşınabilir HDD 3.0 4TB Siy

6021512
Detaylı Resim
1 adet
1,681.50 TL
10 gün
+
Kargo
Ödeme Seçenekleri
Avantajlarımız!

36 Ay'a Kadar Garanti 36 Ay'a kadar Endüstriyel ürün garantileri ile İthalatçı ve Distribütör Garantili Ürünler

E-Mail Bilgilendirme Siparişinizden Teslimata kadar tüm süreçte bilgilendirme mailleri.

14 (on dört) takvim günü içinde nedenini tanımlamaksızın satın alınan herhangi bir ürünü iade etme Siparişinizin Orijinal Ambalajında ve Açılmamış Olduğuna Emin Olarak Taşıma Esnasında Hasar Görmeyecek Şekilde Paketleyin. Set olarak satın alınan ürünler set halinde iade edilmelidir.

Çeşitli Ödeme SistemleriSiparişleri uygun yollarla ödeyin: sipariş anında kuryeye nakit, banka havalesi veya kredi kartı, PayPal, Payoneer.

Fiyatlarımız Rakipsizdir.Fiyatlarımız, her gün yüzlerce müşteri kontrol ediyor. Hepsiburada, N11, Amazon mağazalarımızdaki müşterilerimize Komisyondan arındırılmış Fiyatlar veriyoruz!!

Ürün Detayları

Intenso INT6031512 4 TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk

 


Hafif ve Kompakt Tasarım

Taşınabilir disk hafifliği ve kompakt ölçüleri sayesinde kolayca taşınabilir. Sadece 650 gr ağırlığı sayesinde rakiplerine fark atar. İşe giderken, toplantıya giderken, okulda sunum yaparken ya da hobileriniz için belge yedeklemek istediğinizde İntenso tercih edin.


Ergonomik Ölçülerde Tasarlandı

Taşınabilir disk ergonomik ölçüleri ile harika kullanım sağlıyor. Ürün ölçüleri 188 mm x 119 mm x 34 mm olarak belirlenmiştir. Rahat taşınan bu ürün ince ve zarif yapısı ile beğenileri topluyor. Hem işlevsel hem de görsel anlamda kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor.


Üstün Aktarım Hızlarıyla Tanışın

Artık bilgisayar başında beklemenize gerek yok. Aktarımlarınızı çok daha hızlı bir şekilde yapmaya ne dersiniz? Intenso harika hızlarda çalışma sunarak, sizlere mükemmel bir çalışma sağlar. Aktarımlar yüksek ölçüler için bile saniyeler gibi kısa süre içinde gerçekleşir.4 TB Alan Sunar

Dijital ortamda yedekleme yapabilmek için alan her şey demektir. Intenso Memory ile artık belgelerinizi yedeklemek konusunda endişe etmenize gerek yok. Belgelerinizi, videoları, müzikleri, dosyaları, fotoğrafları ve aklınıza gelen her şeyi yedekleyebilirsiniz.


USB Girişleri Mevcut

Farklı cihazlar ile bağlantı kurmanızı sağlayacak 3 farklı giriş bulunmaktadır. USB girişlerini kullanarak kısa sürede aktarım yaparak bağlantıyı sağlayabilirsiniz.


Dayanıklı Yapıda Gelir

Intenso dayanıklı yapısı ile en zorlu çevresel koşullara bile uyum sağlayarak çalışabilir. Intenso demek güç demektir. Darbeler, yüksek sıcaklıklar ya da güneş ışıkları onun için asla sorun değil. Nem, sıcak, darbe vb. demeden Intenso harika çalışmasını sürdürür. Onu seneler boyu kullanmanız mümkün olacak!


Marka:
Western Digital
Benzer Ürünler