Enrakipsiz Fiyatlar, Ürünler ve Hizmetlerimizde 21. YIL

9/9

Intenso 2 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk Siyah

6021580
Detaylı Resim
2 adet
995.45 TL
10 gün
+
Kargo
Ödeme Seçenekleri
Avantajlarımız!

36 Ay'a Kadar Garanti 36 Ay'a kadar Endüstriyel ürün garantileri ile İthalatçı ve Distribütör Garantili Ürünler

E-Mail Bilgilendirme Siparişinizden Teslimata kadar tüm süreçte bilgilendirme mailleri.

14 (on dört) takvim günü içinde nedenini tanımlamaksızın satın alınan herhangi bir ürünü iade etme Siparişinizin Orijinal Ambalajında ve Açılmamış Olduğuna Emin Olarak Taşıma Esnasında Hasar Görmeyecek Şekilde Paketleyin. Set olarak satın alınan ürünler set halinde iade edilmelidir.

Çeşitli Ödeme SistemleriSiparişleri uygun yollarla ödeyin: sipariş anında kuryeye nakit, banka havalesi veya kredi kartı, PayPal, Payoneer.

Fiyatlarımız Rakipsizdir.Fiyatlarımız, her gün yüzlerce müşteri kontrol ediyor. Hepsiburada, N11, Amazon mağazalarımızdaki müşterilerimize Komisyondan arındırılmış Fiyatlar veriyoruz!!

Ürün Detayları

Intenso 6021580 2 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk

Geniş Alan Kullanımı

Oldukça başarılı geniş bir depolama alanına sahip olan ürün her bakımdan kusursuz bir kullanım sağlayarak sizlere üstün kullanım teknolojisini sunmaktadır. Özellikle en yüksek kapasiteli verilerinizin kolaylıkla depolanmasını sağlayarak uzun süreli verimli bir kullanım sağlar. Bu özelliği sayesinde alanının en fazla tercih edilen ürünlerinden birisidir. 2 TB alanı sayesinde sizlerin en güvenilir depolama alanlarınızdan birisi olacaktır.

Hızlı Veri Aktarımı

Oldukça hızlı veri aktarımına sahip olan Intenso 2 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk her bakımdan kusursuz bir kullanım sunar. Bekleme yapmadan en yüksek kapasitedeki verilerinizi bile rahatlıkla aktarmanıza yardımcı olur. Bu özelliği sayesinde alanının en hızlı depolama sistemlerinden birisi olarak bilinmektedir.


Kolay Kullanım

Fazlasıyla basit sistemi sayesinde ürünü kullanmaya saniyeler içinde başlayabilir ve tüm veri aktarımlarınızı herhangi bir sorun yaşamadan kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çevre Dostu

Üretiminde kullanılan materyaller sayesinde tamamen çevre dostu bir yapı sergileyen Intenso 2 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk, zararsız yapısı sayesinde doğayı korumaya yardımcı olur.


Başarılı Bağlantı Sistemi

3.0 bağlantı sistemi sayesinde pek çok cihazla uyumlu bir kullanım sergiler.


Ergonomik Yapı

2,5 inçlik boyutu ile kolay taşınmaya ve rahat kullanıma oldukça uygun bir sisteme sahiptir.


Marka:
Western Digital
Benzer Ürünler