Enrakipsiz Fiyatlar, Ürünler ve Hizmetlerimizde 21. YIL

9/9

Jabra Elite 25H Kablosuz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Titanyum Siyah

V00000LI3T2
Detaylı Resim
2 adet
307.92 TL
10 gün
+
Kargo
Ödeme Seçenekleri
Avantajlarımız!

36 Ay'a Kadar Garanti 36 Ay'a kadar Endüstriyel ürün garantileri ile İthalatçı ve Distribütör Garantili Ürünler

E-Mail Bilgilendirme Siparişinizden Teslimata kadar tüm süreçte bilgilendirme mailleri.

14 (on dört) takvim günü içinde nedenini tanımlamaksızın satın alınan herhangi bir ürünü iade etme Siparişinizin Orijinal Ambalajında ve Açılmamış Olduğuna Emin Olarak Taşıma Esnasında Hasar Görmeyecek Şekilde Paketleyin. Set olarak satın alınan ürünler set halinde iade edilmelidir.

Çeşitli Ödeme SistemleriSiparişleri uygun yollarla ödeyin: sipariş anında kuryeye nakit, banka havalesi veya kredi kartı, PayPal, Payoneer.

Fiyatlarımız Rakipsizdir.Fiyatlarımız, her gün yüzlerce müşteri kontrol ediyor. Hepsiburada, N11, Amazon mağazalarımızdaki müşterilerimize Komisyondan arındırılmış Fiyatlar veriyoruz!!

Öne Çıkanlar
  • Jabra Elite 25h, olağanüstü kablosuz ses kalitesi sunar. Böylece tüm müzik ve filmlerinizin tam istediğiniz gibi ses çıkaracağından emin olabilirsiniz.
  • Müziğinizin ve aramalarınızın kontrolünü doğrudan kulaklıktan alın. Uygun şekilde yerleştirilmiş düğmeler, bir düğmeye dokunarak aramalarınızı ve müziğinizi kontrol edebileceğiniz anlamına gelir.
  • Ultra hafif, rahat kafa bandı. Kulaklıklarınızı tüm gün takabileceğiniz kadar rahat hale getirir. Böylece müziği asla durdurmanıza gerek kalmaz.
  • Piliniz biterse veya kulaklığınızı kablosuz olarak bağlayamazsanız, 3,5 mm kabloyu (standart olarak verilir) takmanız yeterlidir.

Marka:
jabra
Benzer Ürünler