Enrakipsiz Fiyatlar, Ürünler ve Hizmetlerimizde 21. YIL

9/9

Lenovo Thinkpad T450s i5-5300U 8 GB 240 GB SSD Windows 10 Pro Ultrabook

T450s
Kazancınız
47%
Detaylı Resim
2 adet
9,000.00 TL
4,800.00 TL
Kazancınız: 4,200.00 TL (47%)
10 gün
+

Kurumsal, Sıfır, Outlet, Lenovo ThinkPad T460 Q English Keyboard

Ultrabook - Core i5 5300U / 2.3 GHz - vPro - Win 10 64-bit - 8 GB RAM - 256 GB SSD

 

TCG Opal Şifreleme 2 

 

14 "IPS dokunmatik ekran 1920 x 1080 (Full HD) HD Graphics 5500

 

12 Ay Garanti

 

Kargo
Ödeme Seçenekleri
Avantajlarımız!

36 Ay'a Kadar Garanti 36 Ay'a kadar Endüstriyel ürün garantileri ile İthalatçı ve Distribütör Garantili Ürünler

E-Mail Bilgilendirme Siparişinizden Teslimata kadar tüm süreçte bilgilendirme mailleri.

14 (on dört) takvim günü içinde nedenini tanımlamaksızın satın alınan herhangi bir ürünü iade etme Siparişinizin Orijinal Ambalajında ve Açılmamış Olduğuna Emin Olarak Taşıma Esnasında Hasar Görmeyecek Şekilde Paketleyin. Set olarak satın alınan ürünler set halinde iade edilmelidir.

Çeşitli Ödeme SistemleriSiparişleri uygun yollarla ödeyin: sipariş anında kuryeye nakit, banka havalesi veya kredi kartı, PayPal, Payoneer.

Fiyatlarımız Rakipsizdir.Fiyatlarımız, her gün yüzlerce müşteri kontrol ediyor. Hepsiburada, N11, Amazon mağazalarımızdaki müşterilerimize Komisyondan arındırılmış Fiyatlar veriyoruz!!

 

Sıfır Outlet

Lenovo ThinkPad T450s 20BW000LTX: İNCE HAT TASARIMI PROFESYONEL GÜÇ BULUŞUYOR

  • Güçlü İşlemciler
  • Ultrabook Hareketliliği; Tavizsiz Yetenek
  • Tanınmış Klavye
  • Gelişmiş Ses Hoparlörleri
Lenovo ThinkPad T450s 20BW - Ultrabook - Core i5 5300U / 2.3 GHz - vPro - Win 10 64-bit - 8 GB RAM - 256 GB SSD TCG Opal Şifreleme 2 -

 

14 "IPS dokunmatik ekran 1920 x 1080 (Full HD) - HD Graphics 5500

 

İngilizce Q Klavyedir..

 

İşe Hazır
İşletmelerin ihtiyaç duyduğu tüm bağlantı noktalarının yanı sıra şık, hafif ve dayanıklı bir paketteki güçlü işlemcilerle, bu dizüstü bilgisayar iş için tasarlandı ve dağıtıma hazır.

Power Bridge Teknolojisi
ThinkPad T450s, birkaç pili birleştirerek esneklik ve maksimum pil ömrü sağlar. Şarjlar arasındaki sürenizi birkaç saate çıkarmak için dizüstü bilgisayarınızı kapatmadan pilleri değiştirin.

Fısıltı Sessiz Fan Çalışması
Fan, bitişik kanatlara farklı saldırı açıları ekleyerek, daha sessiz bir çalışma ortamı için soğutma performansını etkilemeden farklı ton sesini azaltır.

Ödüllü Klavye
Tam boyutlu ve sıvı dökülmesine karşı dayanıklı efsanevi ThinkPad ergonomik klavye, eksiksiz tuş dizisi ve mükemmel hissi ile ünlüdür. Gelişmiş tıklama paneli geniştir ve tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan düğmeler içerir.

 

Askeri Özelliklere Göre Test Edildi
Askeri özellik testleri, bu dizüstü bilgisayarın sağlamlığını, dayanıklılığını ve kalitesini çeşitli parametreye karşı test ederek doğrular: yüksek basınç, nem, titreşim, yüksek sıcaklık, sıcaklık şoku, düşük basınç, düşük sıcaklık, güneş radyasyonu, mantar, tuz sisi ve toz .

VGA Bağlantı Noktası
Lenovo müşterileri, konferans salonlarında projektör bağlantıları için bir VGA bağlantı noktasına ihtiyaç duyar ve yerel VGA, satın almanız / kaybetmeniz / değiştirmeniz için dongle olmaması anlamına gelir.

Hızlı Veri Transferi
Verileri dizüstü bilgisayarınız ve diğer cihazlar arasında taşıyın - ThinkPad T450s ile gerçekten hızlıdır.

Gelişmiş Hoparlörler ve Ses
Artırılmış ses netliği ve bozulma olmadan maksimum ses çıkışı - canlı, net bir surround ses deneyiminin keyfini çıkarın.

Entegre Web Kamerası
Kristal netliğinde video, yüz izleme ve tuş vuruşu gürültü bastırma teknolojisi, web konferansı yapmanıza veya gerçekten oradaymışsınız gibi sohbet etmenize yardımcı olur. Gelişmiş dijital sıralı mikrofonlar, birinci sınıf bir ses deneyimi sağlar.

 

 

Marka:
Lenovo

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz
Benzer Ürünler