Nike Air Max 95 SE Unisex Hakiki Deri Spor Ayakkabı 37.5EU / 6.5US / 4UK

494.26 TL
Detaylar
10 gün
307960607_4
1 adet
+

Nike Air Max 95 Spor Ayakkabı / 307960-607 (Dar Kalıptır)

1995 yılında Sergio Lozano tarafından tasarlanan Air Max serisinin eşsiz harikalarından Air Max 95 spor ayakkabısı, insan vücudundan ilham alınarak tasarlandı. Orta tabanı insan vücudunun omurgasını, topuktan ayakucuna doğru uzanan paneller kas liflerini, bağcıklar kaburgayı, dış örgü ise deriyi tanımlarken, bu benzersiz silüeti ile ikonikleşen Air Max 95, zamansızlık kavramını bir sneaker için rahatça söylememize olanak sağlıyor.

Koşu ayakkabısı olarak tasarlanan ve sneaker tarihinin en ünlü spor ayakkabılarından biri olarak görülen Air Max 95, ayak tarağına kadar uzanan ilk görünen air tabanına sahip olması ile çığır açarken, ardından gelen modeller için ikonik farklılığın kapısını araladı.

Eşsiz teknolojisi bir yana ikonik görünümü ile sokak stilinin de değişilmezleri arasına giren ve yıllara meydan okuyan Air Max 95, birbirinden iddialı renk ve tarzınıza uygun model çeşitliliği ile..

EŞSİZ TASARIMIN FARK YARATAN ÖZELLİKLERİ

-İnsan anatomisinden ilham alınarak tasarlanan eşsiz silüeti ile örneklerinden ayrılıyor.

-Ayakkabı, sahip olduğu Air Max tabanı ile güçlü sıçramalar sonucunda oluşan sert düşüşleri maksimum seviyede yumuşatır.

-Birçok zeminde iyi tutuş sağlayan kauçuk dış tabana sahiptir.

-Renk çeşitliliğine göre sentetik, deri ve kumaş üst kısıma sahiptir.

-Renk:Kırmızı/Turuncu/Beyaz

Marka:
Nike
Cinsiyet:
  • Kadın
Materyal:
  • Deri
Numara:
  • 37,5
Renk:
  • Çok Renkli
Görüşünü yaz

Hiç mesaj bulunmadı