Philips Hue TAP Switch Akıllı Anahtar Yeni Versiyon 929001115262

430.72 TL 490.00 TL
Detaylar
30 gün
929001115262_4
5 adet
+

KESİN STOK, AYNI GÜN KARGO, 75TL ÜZERİ KARGO BİZDEN!!!

PHILIPS HUE TAP ANAHTAR

 

Tek bir düğmeye basarak evinizin her yerinde en sevdiğiniz dört sahneyi tekrar kullanın. Philips Hue Tap'i uzaktan kumanda olarak kullanın ve aynı anda tüm ışıkları kapatın. Rahatça kullanabilmeniz için tamamen kablosuzdur ve pilsiz çalışır.

En sevdiğiniz sahnelerle modunuzu belirleyin

 

Philips Hue bridge gerektirir

 

Bu ürün, Philips Hue bridge bağlantısı gerektirir.  ​

Marka:
PHILIPS
Görüşünü yaz
Yazan; Tarih:
Ürün gayet başarılı ve kullanışlı ama sadece 4 farklı senaryo ekleyebiliyorsunuz. 2 buton açma 2 buton kapama gibi yada 3 açma bir tümünü kapama. hue köprüsü mutlaka olmalı köprü olmaksızın kullanma şansınız yok. Ek bilgi olarak şunu belirtmek isterim Philips living colors ürünleri ile gelen kumandalar hue ampullerle köprü olmaksızın kullanılabiliyor.
Yazan; Tarih:
Hue için kesinlikle gerekiyor
Hayat kurtarıyor diyebilirim. Eve gelen temizlikçi ablamız sürekli prizlerden kapatıyordu philips lambalarını ve bu yüzden müdahale şansımız kalmıyordu. TAP sayesinde artık tüm evdeki hue ampulleri oradan kontrol ettiriyoruz. Böylelikle herkes rahat kullanım sağlıyor. Özellikle bir prizinizin evinizin her yerinde kullanılabiliyor olması kadar güzel bişey yok.
Yazan; Tarih:
Hue için olmazsa olmaz.
Ürün işlevini mükemmel şekilde yerine getiriyor. Bir Hue sisteminiz var ise olmazsa olmaz. Bir teknoloji tutkunu olarak kinetik enerji ile çalışan (pilsiz) bir kumanda olması bile benim için seçim nedeni. Umarım Hue kontrol anahtarları ı biraz daha uygun fiyatlara iner. Teşekkürler Philips.