SENA Vettra iPhone 7P için Hakiki Deri Cüzdan Stand Kılıf

69.50 TL 240.00 TL
Detaylar
30 gün
SNASFD176ALUSW_8
3 adet
+

KESİN STOK, AYNI GÜN KARGO, 75TL ÜZERİ KARGO BİZDEN!!!


FaceTime / dikey ve yatay görüş açıları için cihazı 360 derece döndürme özelliğine sahip deri kitap kapağı.
Snap-in çantası, kameraya hızlı erişim için yukarı ve aşağı kaydırılır.

PREMIUM DERİ İLE YAPILMIŞTIR: Tam tahıl yarı anilin derisi ile sarılmış, bu ağır hizmet tipi cep telefonu cüzdanı kitap kılıfı mükemmel stil ve çok işlevsellik sağlar.

Yüksek kaliteli gerçek deriden üretilen bu ikisi bir arada cüzdan folyosu ve iphone kılıfı, kartlarınızı, paranızı ve cihazınızı saklamak için harika bir yoldur.

Bir kimlik cebi dahil üç farklı yuvada birden fazla kart taşıma özelliği ile ayrı bir cüzdan ihtiyacını ortadan kaldırırsınız.

TESTLİ ŞOK KORUMASI: En son teknolojimiz Drop Safe ile güçlendirilmiş, cüzdan tarzı telefon kılıflarımız, stil ve işlevden ödün vermeden en yüksek korumayı sunar.

Bu SENA iphone kılıfı, yanlışlıkla düşme nedeniyle oluşabilecek herhangi bir darbeyi emen ve dağıtan ince bir tasarımla neredeyse hiç ilave ağırlık veya kalınlıkta üstün koruma sağlar.

Sena Cases'ın güçlendirilmiş ön çerçevesi ayrıca, onu çatlaklara karşı koruyan her yönden koruma sağlar.

KABLOSUZ ŞARJ UYUMLULUĞU: Cüzdan telefon kılıflarımızın çoğu, kablosuz şarj ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.

Basitçe Sena Cüzdan Kitap iPhone kasanızı şarj cihazınızın üzerine yerleştirin ve mükemmel şekilde çalışması gerekir.

Durumumuzu tamamen kaldırmanıza gerek yok, ancak sim kartın kablosuz şarj cihazının zarar görmesini önlemek için kredi kartlarının çıkarılması önerilir.

Eklentiyi şarj etme yöntemini tercih ediyorsanız, son derece hassas deliklerimiz size tüm cihaz açıklıklarına tam erişim sağlar.

ELLER SERBEST GÖRÜNTÜLEME AÇISI: Eklenen bir başka fonksiyon ise peyzaj görüntüleme özelliği. Bu telefon kılıfını en iyi 60 ° eller serbest görüntüleme özelliğine yükseltirken, aynı anda diğer görevleri yaparken en sevdiğiniz videoları izleyin.

Dış kabuğun sağlam yapısı, bu Sena cüzdan stili telefon kılıfının, rahatınız için geniş ekran görünümünde geriye eğilmesini sağlar.

SONUNA KADAR KALİTE: Her SENA ürünü uzun süre dayanacak şekilde veya siz yükseltme yapmaya karar verene kadar tasarlanmıştır, bu yüzden her ürüne bu kadar çok düşünce girilir.

Lüks mobil aksesuarlarımız kalıcı olacak şekilde tasarlanmıştır, bu yüzden asla modası geçmeyen klasik ve zamansız bir görünümle mümkün olduğunca dayanıklı hale getirdik.

Dayanıklı dikişlerle birleştirilmiş kalıcı derimizin tümü aşınma ve yıpranmaya dayanacak şekilde üretilmiştir.

Marka:
Sena
Cinsiyet:
  • Unisex
gtin:
842616039155
Kondisyon:
  • Yeni
Materyal:
  • Deri
Renk:
  • Siyah
Görüşünü yaz

Hiç mesaj bulunmadı