Enrakipsiz Fiyatlar, Ürünler ve Hizmetlerimizde 21. YIL

9/9

Targus THZ737GL 3D Tablet Koruma Apple IPad (6/5 ), iPad Pro (9,7 inç), iPad Air2 için, Sağlam Kılıf / Siyah

TARTHZ737GL
10 adet
239.24 TL
10 gün
+

IPad (6. nesil / 5. nesil), iPad Pro (9.7 inç), iPad Air 2 ve iPad Air® için

120 cm'e kadar düşmeler için askeri düzeyde koruma

Neredeyse sonsuz seçenek sayesinde ideal görüş açınız garantilidir.

Sesi kullanıcıya doğru yönlendiren ses kepçeleri ile sesiniz bile güçlenir

 

Kargo
Ödeme Seçenekleri
Avantajlarımız!

36 Ay'a Kadar Garanti 36 Ay'a kadar Endüstriyel ürün garantileri ile İthalatçı ve Distribütör Garantili Ürünler

E-Mail Bilgilendirme Siparişinizden Teslimata kadar tüm süreçte bilgilendirme mailleri.

14 (on dört) takvim günü içinde nedenini tanımlamaksızın satın alınan herhangi bir ürünü iade etme Siparişinizin Orijinal Ambalajında ve Açılmamış Olduğuna Emin Olarak Taşıma Esnasında Hasar Görmeyecek Şekilde Paketleyin. Set olarak satın alınan ürünler set halinde iade edilmelidir.

Çeşitli Ödeme SistemleriSiparişleri uygun yollarla ödeyin: sipariş anında kuryeye nakit, banka havalesi veya kredi kartı, PayPal, Payoneer.

Fiyatlarımız Rakipsizdir.Fiyatlarımız, her gün yüzlerce müşteri kontrol ediyor. Hepsiburada, N11, Amazon mağazalarımızdaki müşterilerimize Komisyondan arındırılmış Fiyatlar veriyoruz!!

IPad (6. nesil / 5. nesil), iPad Pro (9.7 inç), iPad Air 2 ve iPad Air® için Pro-Tek ™ Döner Kılıf, Targus'un özel geometrik Pro-Tek ™ tasarımıyla pratik koruma ve uyarlanabilir güzel görünüm sunar . Sağlam köşe tamponları darbelere karşı koruma sağlar. Geliştirilmiş köşelere sahip özel olarak kalıplanmış bir iç tepsi, hasara karşı koruma sağlar. Manyetik sargı kapatma, hareket halindeyken emniyete alır ve korur. Ve diğer Targus kılıfları gibi, 4 fit'e kadar düşmeler için askeri düzeyde koruma sunar.

Bukalemun benzeri uyarlanabilirlik, ihtiyaçlarınızı karşılamak için kolaylıkla ayarlamanıza olanak tanır. Basit bir kapak, rahat yazma için kılıfınızı sağlam bir standa dönüştürür. Kolay görüntüleme için, dikeyden yataya konumlandırmadan yumuşak dönüşle tekrar çevirin. Neredeyse sonsuz seçenek sayesinde ideal görüş açınız garantilidir. Derin oluklar, stabiliteyi sağlamak için kenarı sabitler. Hassas kesikler, kontrollerinize, bağlantı noktalarınıza ve kameranıza kolay erişim sağlar. Sesi kullanıcıya doğru yönlendiren ses kepçeleri ile sesiniz bile güçlenir. Kullanışlı entegre döngü sayesinde Apple Pencil® veya stylus kaleminiz her zaman hazır.

Askeri Sınıf Düşme Koruması
Bu sağlam, yapılandırılmış kasa için küçük düşme ve çarpmalar sorun değildir. Aslında vaka, iPad®'inizi dört fite kadar düşmelere karşı koruyabilmesini sağlamak için zorlu MIL-STD 810G testlerinden geçer.

Kolay Dikey ve Yatay Görüntüleme
Patentli 360 derece döndürme, portre modundan manzara moduna geçip tekrar geri dönmeyi ve her iki modda da stand işlevini kullanmayı kolaylaştırır. Bu şekilde, video konferanslar ve FaceTime® yatay moda kilitlenmez.

Tam Erişim, Tam İşlevsellik
Güçlendirilmiş köşelere sahip tam kapsamlı patentli kalıplı tepsi tüm bağlantı noktalarına, düğmelere ve kontrollere erişim sağlar. Hassas kesikler, iPad®'inizi kılıfından çıkarmadan kameranın fotoğraflar veya videolar için erişilebilir olmasını sağlar.

Kolayca Kaydırın veya Yazın
Dokulu, kaymaz iç kısım, iPad'inizi video izlemek veya ekranınızla etkileşim kurmak için neredeyse sonsuz bir okuma veya görüntüleme açısı aralığında konumlandırmanıza veya rahat bir yazma açısı için kapağı arkaya çevirmenize olanak tanır.

Özellikleri

Sağlam koruma için askeri sınıf 4 'düşme testini * geçer

Geometric Pro-Tek ™ tasarımı, uyarlanabilir güzel görünümle pratik koruma sağlar

Güçlendirilmiş köşelere sahip patentli özel kalıplı tepsi, çarpma korumasını artırır

Dikey / yatay görüntüleme için patentli 360 ° dönüş

Kontrollere, bağlantı noktalarına ve kamera lenslerine hassas kesim erişimi

Sesi kullanıcıya doğru yönlendiren ses kepçeleri ile sesi güçlendirir

Manyetik sargı kapatma, güvenli taşıma sağlar

Entegre Apple Pencil® / stylus tutucu

Sınırlı ömür boyu garantisi


Marka:
targus

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz